You are currently viewing Вступний тренінг – Копичинецька громада

Вступний тренінг – Копичинецька громада

Розпочалася серія вступних тренінгів для команд громад-учасниць проєкту “”Зміцнення місцевої економіки та доброго врядування””, який провадить ГО “”Освіта для успіху”” за фінансової підтримки Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядуванняІ перший захід відбувся для Копичинецької громади. Тут буде розвиватися столярний коворкінг.
Під час заходу учасники та учасниці обговорили роль коворкінгів в економіці громади та реформу освіти для розвитку громади.
Також було проведено перше
і дуже продуктивне засідання Робочої групи, до складу якої увійшли представники/-ці Копичинецької міської ради, відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Копичинецької міської ради, адміністрація @Загальноосвітньої школи №2 м. Копичинці, учителі/-ьки трудового навчання, представники/-ці батьківської спільноти, місцеві підприємці/-ємиці.
В ході зустрічі обговорили багато важливих моментів, зокрема участь коворкінгу в соціальному житті громади та шляхи залучення місцевих підприємців/-ємиць, які можуть поділитися безцінним досвідом та допомогти з реалізацією нових ідей.”

Залишити відповідь